develop free website

Kwiatkowski Ozorków

Autoryzowany dystrybutor oleju napędowego grzewczego EKOTERM

Twój dostawca paliw FHU Kwiatkowski

TRANSPORT PALIW

Nasza flota składa się z wielu pojazdów pozwalających na bezpieczne transportowanie paliwa. Są one zgodne z europejskimi normami, a my dysponujemy uprawnieniami pozwalającymi na przewożenie surowców wybuchowych lub łatwopalnych. Dobieramy odpowiednią cysternę do ilości zamówionego paliwa, a także jego typu. Pojazdy te zostały wyposażone w liczne zabezpieczenia oraz aparaturę pomiarową pozwalającą na monitorowanie ich pojemności.

Zajmujemy się transportem wszystkich surowców wchodzących w skład naszej oferty. Wśród nich można wyróżnić:

Ponadto zajmujemy się także transportowaniem materiałów niebezpiecznych. Dysponujemy odpowiednimi uprawnieniami pozwalającymi na przewóz takich substancji na duże odległości.

Transport materiałów niebezpiecznych ADR

Transport materiałów niebezpiecznych ADR dotyczy surowców określanych przez europejską konwencję dotyczącą międzynarodowego przewozu towarów niebezpiecznych. Wśród nich znaleźć można substancje, które w nieodpowiednich warunkach stanowią zagrożenie dla środowiska oraz zdrowia i życia ludzi lub zwierząt. Ich transportowanie wymaga stworzenia odpowiedniego otoczenia i postępowania zgodnie z założonymi normami. ADR określa przepisy dotyczące pakowania, a także transportowania materiałów niebezpiecznych. Niezwykle istotne jest również postępowanie zgodne z wymaganiami dotyczącymi załadunku, rozładunku i manipulowania towarami na samochodzie.

Materiały określane jako niebezpieczne są klasyfikowane w odpowiedni sposób. Wśród nich znaleźć można m.in. substancje utleniające, trujące, zakaźne, promieniotwórcze, żrące, wytwarzające gazy palne po zetknięciu z wodą oraz samozapalne. Oprócz tego umowa ADR obejmuje także wszelkie materiały stanowiące zagrożenie rozrzutem, wybuchem lub pożarem.

Nasza firma dysponuje uprawnieniami pozwalającymi na przewożenie materiałów niebezpiecznych. Dzięki temu zapewniamy odpowiednie warunki transportu, minimalizując ryzyko wystąpienia zagrożenia dla środowiska, zwierząt oraz ludzi.

Wykorzystujemy w tym celu specjalnie zabezpieczone pojazdy, przeznaczone m.in. do transportowania paliw, w tym także gazów wybuchowych. Dbamy o odpowiednie przeprowadzenie całego procesu, zgodnie z obowiązującymi normami. Nasi kierowcy posiadają stosowne zaświadczenia ADR pozwalające na transportowanie takich towarów na dowolne odległości.

Transport materiałów w Łodzi o okolicach

Działamy na terenie województwa łódzkiego, docierając zarówno do łodzi, jak i okolicznych miejscowości. Zaopatrujemy przedsiębiorców i zakłady przemysłowe w surowce niezbędne do produkcji lub transportu. Co więcej, współpracujemy także ze stacjami benzynowymi. Dostarczamy im m.in. autogaz w hurcie, niezbędny do uzupełnienia zapasów surowca wykorzystywanego do zasilania samochodów z instalacją LPG.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując jak najlepszy sposób transportu materiałów. Stawiamy na wysoką jakość naszych surowców, zaopatrując m.in. stacje benzynowe Avia.

Firma Handlowo Usługowa KWIATKOWSKI

Grzegorz Kwiatkowski
Siedziba:

95-035 Ozorków, ul. Podleśna 20
NIP: 775 100 02 05
REGON: 610097562
Data rozpoczęcia działalności: 1994 rok

Biuro handlowe:

95-035 Ozorków, ul. Prosta 7
tel. 42 718 11 20 lub 42 277 15 70
tel. kom. 506 098 477
e-mail: kwiatkowski@kwiatkowski.com.pl

Zamówienia:

tel. kom. 508 924 514
tel. kom. 501 875 952

Pracujemy od:

poniedziałek-piątek 8.00 - 16.00
sobota 8.00 - 13.00

© Copyright FHU Kwiatkowski  Autor BitSerwis.pl