develop free website

Kwiatkowski Ozorków

Autoryzowany dystrybutor oleju napędowego grzewczego EKOTERM

Twój dostawca paliw FHU Kwiatkowski

Hurt paliw – Łódź

Oferujemy hurt paliw różnego rodzaju. Wśród nich pojawia się:

Dbamy o to, by dostępne paliwa cechowały się najwyższą jakością. Dostarczamy je m.in. na stacje benzynowe Avia. Dysponujemy środkami transportu pozwalającymi na bezpieczne przewożenie łatwopalnych i wybuchowych substancji. Dzięki temu możemy zapewnić sprawną realizację, bez względu na ilość transportowanego paliwa.

Przewóz paliw

Oferujemy transport paliw w hurcie z wykorzystaniem naszych cystern. Pojazdy te mogą pomieścić od kilkunastu do kilkudziesięciu litrów surowca. Wykorzystujemy je do przewożenia paliw płynnych, autogazu oraz olei. Dobieramy odpowiedni pojazd do typu surowca oraz zapotrzebowania konkretnego klienta. Nasze samochody są wyposażone w wysokiej jakości sprzęt pomiarowy, pozwalający na zweryfikowanie ich pojemności. Co więcej, cysterny zawierają także GPS pozwalający na stałe monitorowanie ich pozycji.

Transport materiałów niebezpiecznych

Hurtowa sprzedaż paliw w województwie łódzkim to tylko jedna z naszych usług. Zajmujemy się również transportowaniem materiałów niebezpiecznych ADR. Dysponujemy odpowiednimi uprawnieniami, a nasze samochody zostały przystosowane do wymagań Unii Europejskiej w zakresie przewozu takich surowców. Dzięki temu możemy zaoferować bezpieczny transport nie tylko paliw, lecz także wielu innych materiałów niebezpiecznych, których nie da się przewozić nieprzystosowanymi pojazdami.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy cysternę dostosowaną do potrzeb danego klienta. Zaopatrujemy głównie przedsiębiorstwa zużywające duże ilości paliwa – są to m.in. stacje Avia oraz firmy transportowe, opierające swoją działalność na naszych surowcach.

Firma Handlowo Usługowa KWIATKOWSKI

Grzegorz Kwiatkowski
Siedziba:

95-035 Ozorków, ul. Podleśna 20
NIP: 775 100 02 05
REGON: 610097562
Data rozpoczęcia działalności: 1994 rok

Biuro handlowe:

95-035 Ozorków, ul. Prosta 7
tel. 42 718 11 20 lub 42 277 15 70
tel. kom. 506 098 477
e-mail: kwiatkowski@kwiatkowski.com.pl

Zamówienia:

tel. kom. 508 924 514
tel. kom. 501 875 952

Pracujemy od:

poniedziałek-piątek 8.00 - 16.00
sobota 8.00 - 13.00

© Copyright FHU Kwiatkowski  Autor BitSerwis.pl