develop free website

Kwiatkowski Ozorków

Autoryzowany dystrybutor oleju napędowego grzewczego EKOTERM

Twój dostawca paliw FHU Kwiatkowski

OLEJ NAPĘDOWY

Olej napędowy powstaje w procesach destylacyjnych ropy naftowej. Jest on określany liczbą cetanową, określającą podatność substancji na samozapłon. Paliwo tego typu stosuje się w silnikach wysokoprężnych – dieslach. W skład oleju napędowego wchodzą węglowodory naftenowe, parafinowe i aromatyczne. Substancja ta cechuje się wyższą temperaturą wrzenia w porównaniu do zwykłej benzyny.

Zajmujemy się sprzedażą oleju napędowego w ilościach hurtowych. Dzięki temu możemy zaopatrywać stacje benzynowe oraz przedsiębiorstwa, których flota składa się z pojazdów z silnikiem diesla. Dostarczamy duże ilości tego surowca, z wykorzystaniem naszych cystern. Dysponujemy uprawnieniami pozwalającymi na bezpieczne transportowanie paliw, oferując realizację zlecenia w ciągu doby.

Działamy na terenie całego województwa łódzkiego. Dostarczamy paliwo do klientów z różnych branż – głównie transportowej. Oferujemy także olej opałowy w hurcie oraz wiele innych surowców niezbędnych do ogrzewania budynków czy poruszania się pojazdów.

Zapraszamy do kontaktu klientów zainteresowanych zakupem oleju napędowego w ilościach hurtowych. Dostosowujemy szczegóły naszych prac do konkretnego zlecenia. Wybieramy pojazdy, które pozwalają na przewiezienie odpowiedniej ilości paliwa podczas jak najmniejszej liczby kursów. Działamy sprawnie, dostarczając zamówione surowce w ciągu 24 godzin.

Dystrybucja oleju napędowego w Łodzi

Zajmujemy się dystrybucją oleju napędowego wysokiej jakości, w ilościach hurtowych. Zaopatrujemy klientów z różnych branż, m.in.:

Realizujemy również zlecenia dla klientów indywidualnych. Olej, który dostarczamy, zawiera niską ilość siarki. Przeznaczony jest do stosowania przez cały rok, w nawet bardzo niskich temperaturach osiągających -30 stopni Celsjusza.

Zamówiony olej napędowy zlewamy do odpowiednich zbiorników, które powinny posiadać certyfikaty bezpieczeństwa. Olej powinien być magazynowy w kontenerach dwupłaszczowych, wykonanych z polietylenu, który zabezpieczy olej przed promieniowaniem UV.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Sprzedażą i dystrybucją wysokiej jakości oleju napędowego zajmujemy się od lat. Dysponujemy własną flotą, która umożliwia nam szybką i sprawną realizację usługi. Cysterny spełniają wszystkie wymogi, a nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy.

Zapewniamy klientom atrakcyjne warunki współpracy. Zaufało nam już wiele osób z różnych branż, które doceniły nasz olej za m.in.:

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się telefonicznie lub e-mailowo. Przedstawimy Ci szczegóły umowy i odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do współpracy!

Firma Handlowo UsługowaKWIATKOWSKI

Grzegorz Kwiatkowski
Siedziba:

95-035 Ozorków, ul. Podleśna 20
NIP: 775 100 02 05
REGON: 610097562
Data rozpoczęcia działalności: 1994 rok

Biuro handlowe:

95-035 Ozorków, ul. Prosta 7
tel. 42 718 11 20 lub 42 277 15 70
tel. kom. 506 098 477
e-mail: kwiatkowski@kwiatkowski.com.pl

Zamówienia:

tel. kom. 508 924 514
tel. kom. 501 875 952

Pracujemy od:

poniedziałek-piątek 8.00 - 16.00
sobota 8.00 - 13.00

© Copyright FHU Kwiatkowski  Autor BitSerwis.pl