develop free website

Kwiatkowski Ozorków

Autoryzowany dystrybutor oleju napędowego grzewczego EKOTERM

Twój dostawca paliw FHU Kwiatkowski

OLEJ OPAŁOWY

Olej opałowy to paliwo będące produktem destylacji ropy naftowej. Dzieli się on na kilka rodzajów. Wśród nich można wyróżnić:

Podział ten występuje ze względu na gęstość poszczególnych surowców.

Wymienione wyżej oleje opałowe różnią się od siebie przeznaczeniem oraz cechami charakterystycznymi. Olej opałowy lekki stosowany jest głównie w przydomowych kotłowniach lub innych małych obiektach. Olej opałowy ciężki zdecydowanie polecany jest do dużych zakładów przemysłowych i elektrociepłowni.

Jakie są zalety ogrzewania olejem opałowym?

Olej opałowy to obecnie popularna alternatywa dla tradycyjnych form ogrzewania. Aby stosować olej opałowy konieczne jest posiadanie kotła tradycyjnego, kondensacyjnego, dwufunkcyjnego lub z zasobnikiem ciepłej wody. Do korzyści płynących z ogrzewania olejem opałowym można zaliczyć m.in.:

Czy ogrzewanie olejem opałowym jest dobre dla środowiska?

W porównaniu do innych form ogrzewania,olej opałowy nie wpływa szkodliwe na środowisko naturalne. Najistotniejsze jest to, że nie wytwarza on trujących spalin niekorzystnie wpływających na jakość powietrza. Oprócz tego:

Zatem to dobra propozycja dla osób ceniących środowisko naturalne, ale również szukających dobrej alternatywy dla drewna opałowego.

Gdzie stosuje się olej opałowy?

Olej opałowy znajduje swoje zastosowanie w kotłowniach oraz zakładach przemysłowych. Oferujemy taki surowiec w ilościach hurtowych, dlatego docieramy zwłaszcza do firm dysponujących dużymi budynkami do ogrzania. Materiał ten może być wykorzystywany również w instalacjach przemysłowych, w tym w elektrociepłowniach. Dbamy o to, by olej opałowy w hurcie oferowany przez naszą firmę cechował się wysoką jakością. Dobieramy odpowiedni wariant tego surowca do planowanego zastosowania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bazując na potrzebach i oczekiwaniach danego klienta.

Dowozimy olej opałowy pod wskazany adres. Wykorzystujemy w tym celu cysterny spełniające normy unijne w zakresie bezpieczeństwa podczas przewozu substancji niebezpiecznych. Możemy przetransportować duże ilości surowca jednocześnie.

Oferujemy także autogaz w hurcie, dlatego zaopatrujemy nie tylko zakłady przemysłowe, lecz także stacje benzynowe znanych marek. Dysponujemy uprawnieniami, które pozwalają nam na bezpieczne i legalne transportowanie paliwa nawet na duże odległości. Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego, zaopatrując stacje benzynowe i przedsiębiorców z okolic.

Firma Handlowo UsługowaKWIATKOWSKI

Grzegorz Kwiatkowski
Siedziba:

95-035 Ozorków, ul. Podleśna 20
NIP: 775 100 02 05
REGON: 610097562
Data rozpoczęcia działalności: 1994 rok

Biuro handlowe:

95-035 Ozorków, ul. Prosta 7
tel. 42 718 11 20 lub 42 277 15 70
tel. kom. 506 098 477
e-mail: kwiatkowski@kwiatkowski.com.pl

Zamówienia:

tel. kom. 508 924 514
tel. kom. 501 875 952

Pracujemy od:

poniedziałek-piątek 8.00 - 16.00
sobota 8.00 - 13.00

© Copyright FHU Kwiatkowski  Autor BitSerwis.pl